Bahrain

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Bahrain

Īpašums Bahreinā

Bahreina, tauta, kurā ietilpst vairāk nekā 30 salas Persijas līcī, kopš senatnes ir bijusi galveno tirdzniecības ceļu centrā. Mūsdienu galvaspilsētā Manama atrodas Bahreinas slavenā Nacionālā muzeja eksponāti no senās Dilmunas civilizācijas, kas šajā reģionā uzplauka gadu tūkstošiem gadu. Tā ir lielākā pilsēta štatā ar aptuveni 329 510 iedzīvotāju, bet lielpilsētu teritorija pārsniedz aptuveni 628 000 iedzīvotāju, kas ir apmēram ceturtā daļa no visas Bahreinas pilsonības.

Bahreinas Karaliste, kas pazīstama un saukta par Persijas līča pērli, ir slavens starptautisks biznesa centrs un iecienīts emigrantu galamērķis gan dzīvošanai, gan strādāšanai. Šis Bahreinas Karalistes pieaugošais potenciāls ir skaidri redzams daudzos tās ieguldījumu galamērķos un atrakcijās.

Pēdējo piecu gadu laikā Bahreina ir piedzīvojusi investīciju un jaunu notikumu vilni. Bahreina vienmēr ir bijusi aktīva īrnieku tirgus, taču tagad pēdējos gados ir ievērojami palielinājies darījumu skaits par Bahreinā pārdodamiem īpašumiem. Tātad, kas ir mainījies, lai tas notiktu?

Piedāvājums un pieprasījums pēc īpašumiem par pieņemamām cenām. Īpašnieku pieprasījumu pēc pārdošanas Bahreinā vairāk nekā jebkad agrāk ietekmē tiešie lietotāji.

Pieaugošā tūrisma ekonomika, faktiski 13 miljardi BD ir ieguldīti tūrismā un infrastruktūrā, kas ietver pašreizējās lidostas paplašināšanu, kas ceļotāju kapacitāti palielinās līdz 14 miljoniem. Turklāt Saūda Arābijas krastmalas paplašināšana palielina tās ceļu caurlaides spēju līdz 132%.

Nekustamā īpašuma pārvaldes iestāde dažādos veidos noteikti palielinās vietējos ieguldījumus nekustamajā īpašumā. tādu likumu izveidošana kā obligāti uzskaites konti, kas nepieciešami ārpus plāna īpašumiem, palielinās patērētāju aizsardzību, un tādējādi tas radīs lielu pircēju uzticību, pieņemot vairāk lēmumu pirkt īpašumus pārdošanai Bahreinā.

Nekustamo īpašumu profesionāļu apmācība un attīstība Bahreinā ir arī nozīmīgas pārmaiņas, kas garantēs ētisko praksi, atbildību un profesionalitāti nozarē, kas nodrošinās lielāku efektivitāti un labāku servisu.

Digitālā tehnoloģija mainīs spēli. Ja jūs plānojat iegādāties īpašumu pārdošanai Bahreinā vai īrēt māju, atrodiet pareizo īpašumu, kas nekad nav bijis efektīvāks, pārredzams, ka tas ir ērti.
Tiešsaistes portāli un mobilās lietotnes ļauj ikvienam ērti apskatīt visu veidu īpašumu ierakstus, kā arī labāk izprast cenas dažādās teritorijās, kā arī fotoattēlus un sīkus aprakstus par Bahreinā pārdodamo īpašumu. Tomēr tas ir tikai aisberga redzamā daļa nekustamo īpašumu pasaulē, jo tehnoloģijas turpina pārveidot un uzlabot patērētāju un nozares profesionāļu mijiedarbību ar tirgu.

  •  
    Pārcelšanās uz Bahreinu: viss, kas jums jāzina par savu nekustamo īpašumu

    Ar vairāk nekā 30 salām Persijas līča centrā, Bahreina ir dažādu tirdzniecības ceļu centrs kopš senatnes. Galvaspilsēta Manama, kā arī ļoti slavenā nacionālā muzeja uzturēšana, nav iespējams apbrīnot šīs tautas tradīcijas, kultūru un skaistumu, ko var atklāt, no garšvielām, audumiem, arhitektūrai ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 2862

PARDOŠANA Villa, Bahrain, Manama, Manama, center

350,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

290 m²
Telpās ietilpst kopīgs peldbaseins 40m2, 5 gaisa kondicionēšanas ierīces, 60 lt elektriskā apkures katla vannas istabā, tērauda durvis, dušas kabīne, ...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB